O nás

Na slovenskom trhu od roku 2010

Služby

Kompletné stavebné práce

Od projektu až po kolaudáciu.

Rekonštrukcie budov

Opravy fasád, striech, obnova spoločných priestorov…

Pozemné stavby na kľúč

Kompletná výstavba menších pozemných stavieb

SANY STAV, s.r.o.

Firma SANY STAV, s.r.o. pôsobí v oblasti realizácie pozemných stavieb. Predmetom činnosti sú stavebné práce v širokom rozsahu, t.j. zatepľovanie budov, celková alebo čiastočná rekonštrukcia starých objektov, rekonštrukcia bytových jadier, výstavba rodinných domov, priemyselné a poľnohospodarské stavby, napr. výrobné haly, viacpodlažné budovy a skladové priestory. Sofistikované riešenia, technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníka v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite, tím vysoko kvalifikovaných odborníkov ako aj nové pokrokové stavebné prvky je prirodzenou súčasťou firmy.

 

Spojením profesionality, portfólia, skúseností znásobila svoj potenciál a stala sa tak kvalitným partnerom pri realizácii stavieb.

Vlastné pracovné kapacity, materiálovo-technické vybavenie, najnovšie pracovné postupy a spolupráca s kvalitnými dodávateľmi je tajomstvom spokojnosti našich zákazníkov.

Počas pôsobenia na trhu v predchádzajúcich rokoch sa stala spoločnosťou, ktorá je zárukou kvality a odbornej skúsenosti.

Kvalita na prvom mieste

9

Profesionálne materiály

Pracujeme s profesionálnymi materiálmi, ktoré na seba systémovo nadväzujú a prinášajú ucelený komplexný výsledok.   

9

Overené technológie

Držíme sa technológií a postupov, ktoré prinášajú overené výsledky a úsmev na tvári investora.   

9

Vysoká odbornosť tímu

Odbornosť nášho tímu je základný predpoklad úspešného zrealizovania projektu. Preto sme pravidelnými účastníkmi odborných školení.     

rokov na trhu

Realizácií

“Našim cieľom je zrealizovať projekty v plnom nasadení, na vysokej profesionálnej úrovni pri zachovaní všetkých kvalitatívnych požiadaviek.”

Ján KOZMA – konateľ firmy SANY STAV, s.r.o.

Kontaktujte nás

1 + 11 =

Tomašikova 58 Prešov

+421 915 961 032